KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rafe Coleman

Rafe Coleman
Hsz szám : 35


Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony Empty
TémanyitásTárgy: Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony   Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony EmptyKedd Jan. 06, 2015 6:10 am

Seven days to the wolves

Az még aláírom hogy a bátyám a falkavezér. De azt már nem hogy emellett egy komplex idióta is. Magamban dühöngve sétálok a lakásomban hogy próbáljak napirendre térni afellett, hogy egy valószínűleg meddő szukával múlatja az idejét vagy valamit nagyon rosszul csinál az ágyban, mert még mindig nincs utódja, és lassan lejár a nőstényének a hét éves turnusa. Ez nem éppen jó a mi szempontunkból, mert kellenek a kölykök akármilyen idegesítő kis nyivákoló szőrcsomók is. Vagyis embercsomók na. Mindegy, akkor is kellenek, de így? Inkább a rendes szaporodás, mintsem hogy tele legyünk félvérekkel és korcsokkal! Azt nem akarom. De szemmel láthatóan Gabriel más véleményen van mint én, ami igencsak szomorú. Hát nekem kell itt rendet tartanom?!
Végül nem bírom tovább, felhívom Finnt hogy jöjjön elém, mert valami olyasmit akarok tenni amivel levezetem a bennem felgyülemlett idegességet amiatt, hogy töketlen a vezérünk. Felkapom a kabátom, és ahogy vagyok, szürke farmerben és egyszerű ingben, elindulok. Ez ma nem az elegancia napja, pedig szeretem a zakóimat is, de... nem. Azokban nem teszek kárt, ezekbe lehet. Meglehetősen olcsóbbak mint egy eredeti Armani. Végül aztán a Club A-ben kötünk ki, és kínomban egy üveg alkohol mellett nekiállunk biliárdozni a srácokkal, és minimum hatszor utasítom el Gabe bejövő hívását. Nem lehet megérteni hogy nem vagyok kíváncsi rád?! Úgyis megtalálsz ha nagyon akarsz én aztán nem megyek eléd... Hm? Mikor tűnt el a fél üveg? Ki itta ezt meg? Dühödten lököm be az egyik csíkos golyót helyére, ezzel átvéve a vezetést Finntől. Aztán ahogy felnézek, nem őt látom, hanem a drága nagyrabecsült bátyám mogorva képét.
- Nohát Gabriel.... Mi szél hozott ide a kis társaságomba?



Vissza az elejére Go down
Gabriel Coleman

Gabriel Coleman
Hsz szám : 72


Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony   Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony EmptySzomb. Jan. 10, 2015 2:44 am

Reggel korán keltem és rohantam ügyeket intézni. Valami baromnak szemet szúrt, hogy mennyi lakást megvásároltam a külvárosban és elkezdett ezután áskálódni. Nem lepődnék meg, ha a vadászok egyik összekötője lenne. El kell simítanom az ügyet, mielőtt valami kitudódik.
Délután még nagyban ezzel foglalkoztam, amikor az utcán egyszer csak elém állt az egyik őrzőnk kezében egy újsággal.
Odaadta, s ki sem kellett nyitnom, már a címlapon láttam, miért hozta nekem.
"Egy kutya marcangolta szét a saját lakásában" című cikkbe beleolvasva láttam, hogy egy fiatal nőről van szó, akinek saját kutyája nem volt, emellett semmilyen nyomot nem találtak a lakásban. Rejtélyes ügy... de nem nekem. Nem akartam elhinni magamnak, pedig belül tudtam, hogy mi történt. Rafe.
Azonnal hívtam, hogy találkozzunk, de kinyomott. A vérnyomásom 200-ra ugrott, de még előbb be kellett fejeznem egy-két dolgot itt városban.
Megköszöntem az őrzőnek, majd ő továbbállt és én is mentem a dolgomra. Még felhívtam párszor az öcsémet, mert egészen késő délutánig csak ezen kattogott az agyam, hogy hogyan lehet ekkora.... na mindegy.
Amint végeztem az ügyintézéssel és az autókereskedés dolgaival, már indultam is a Club A-ba. Hol máshol lenne, ha nem ott? Béta... Még Omegának is kevés lenne, de nincs szívem lefokozni. Csak az öcsém. Pedig, ha így folytatja nem lesz sokáig ilyen jó dolga.
Még párszor felhívtam odafele menet, de persze kinyomta.
Nem csodálkoztam, hogy itt találom, hiszen jobb dolga sincs, mint biliárdozni.
Finn meghajol, mire én a vállára teszem a kezét, s elhaladok mellette. Rafe végre észrevesz, s ő persze nem a tisztelgés megszokott formájával üdvözöl. Pedig a szabályok őt is kötelezik elvileg.
-Miért nem veszed fel a telefont, ha hívlak? - kérdezem, s a megszokott "te vagy az öcsikém és mindent elnézek neked" arcom helyett, most a "széttéplek, ha nem válaszolsz normálisan" tekintetemmel nézek rá.
Persze a délután óta már enyhült a haragom, de ez az egész akkor is elfogadhatatlan. Sajnos itt a Club A-ban emberek is megfordulnak, így vissza kell fogni magunkat, de a levegő szikrázik, ezt mindenki érzi. Finn távolodik is kicsit, nem akar ebben benne lenni.
Az újságot, ami eddig a kezemben volt, odahajítom elé és nem érdekel, hogy félrelök pár golyót és ezzel elcseszem a meccsüket.
-Jó volt a múltkori buli, Öcskös? - kérdezem a lány halálára célozva, nem túl nyugodtan.
Vissza az elejére Go down
Rafe Coleman

Rafe Coleman
Hsz szám : 35


Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony   Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony EmptyVas. Jan. 11, 2015 6:10 am

Seven days to the wolves

Semmihez sincs kedvem, mégis elrángatom Finnt hogy jöjjön el velem a törzshelyünkre hogy játszunk pár kört. Muszáj, egyszerűen úgy érzem szétrobbanok, és nem akarom a fél várost kiirtani. Az rosszul venné ki magát és talán még a nagyra becsült bátyám is össze kívánná akasztani a bajszát velem. Hogy aztán jól meghúzhassam neki. Na mindegy. Finnek sikerül végül elérnie hogy ne ezzel foglalkozzak, és inkább játszani kezdünk, nem kell sok hogy elhúzzon, alig bírom beérni, és látványosan nem veszek tudomást arról, hogy Gabe mennyire erőlködik hogy elérjen telefonon, nem vagyok rá kíváncsi, nyűgös vagyok és ilyenkor ő is tudja hogy jobba ha valahol máshol vagyok mint ő, vagy a falka, esetleg a szukája. Tök mindegy.
A játék jól megy, lassan fej fej mellett haladunk, hol én lövök be egy golyót hol Finn és nem hagy csak úgy egyszerűen nyerni, megdolgoztat többek között ezt is bírom benne hogy bármennyi is én vagyok a kishercege a falkának őt nem zavarja ha éppen helyre akarja tenni a fejem, mert éppen elszaladt velem a ló. Na meg benne van mindenféle trágárságban és mocskos poénokban, olyanokban amik normális embereknek néha eszükbe sem jutnak, vagy jó mélyen letagadják. Én viszont kihozom ezt, és polgárpukkasztani is szeretek.
A játékomat azonban lassan Gabriel morcos feje teszi tönkre ahogy megjelenik előttem és még azért is belököm a zöld csíkos golyót, mielőtt kiegyenesednék és egy egész picit megbiccentem a fejem. Azé' ne essünk túlzásokba, még a végén fejébe száll a dicsőség.
- Nem vettem észre hogy hívsz.... - mosolyodom el bájosan és az újságra nézek amit elém dob az asztalra, szerencsére nem esik rá golyóra, akkor még mérgesebb lennék rá mint amúgy. A címlapra pillantok, egészen friss, tegnapi a hír és a lány.... fogalmam sincs kicsoda. Össze is szűkülnek a szemeim. Tuti hogy nem volt meg, pedig a hulláján egyértelműen látszik hogy formás teste volt, jó mellekkel, és hosszú gyönyörű lábakkal. Micsoda pazarlás...
- Milyen buliról beszélsz? - meredek rá szürke szemeimmel amik olyannyira hasonlóak az övéhez. Csak az enyém fakó szürke, mint vihar az övé meg kék. Kivételesen nem játszok rá, nincs közöm ehhez az esethez.
- Bár tudom mire gondolsz de nem én voltam az a "kutya" - válaszolok, hiszen bár jó nő volt, már nem érdekel, hiszen halott. És egy halottal nem sok mindent lehet kezdeni.

Vissza az elejére Go down
Gabriel Coleman

Gabriel Coleman
Hsz szám : 72


Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony   Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony EmptyKedd Jan. 13, 2015 6:51 am

Már rég megszoktam, hogy az öcsém nem adja meg nekem a tiszteletet. Talán ő az egyetlen, akitől elviselem ezt. Nem a saját magam fényezése érdekében követelem meg ezt, hanem mert rendet kell tartanom. Ez is egy régi hagyomány és ugyanúgy tiszteletben kell tartanom, mint a többit. Egyébként senkinek nincs kifogása ez ellen, csak az én drága öcsikémnek.
-Kinyomtad. - morogtam rá mérgesen, ezzel mindent elmondva. Mosolya nem enyhített a haragomon. Persze nem lehettem biztos abban, hogy ő tette, de már az is felmérgesít, hogy van abban ráció, hogy ő követte el. Neveletlen gyermek. Hát mit kéne még tennem, hogy gondolkodjon is egy kicsit?
-Ronny és Will is mondták, hogy pár napja bulizni voltál Finnékkel. - a másik srácra pillantottam, aki igyekezett ártatlan pillantásokkal meghúzni magát - Pont akkor, amikor én nem voltam a városban és azelőtti este, amikor ez a nő elhunyt. - halkabbra fogtam a szavaim, hogy nehogy egy ember meghallja miről beszélünk.
Fürkészem a szemeit és próbálom kitalálni, hogy mire gondol. Hazudik-e vagy sem. Ismerem már, mint a tenyeremet, de néha még mindig ki tud játszani. Jó színész lenne belőle.
-Rafe. Ha te voltál és kiderül, annak igen súlyos következményei lesznek. Szeretnék hinni neked. - válaszolom egy fokkal nyugodtabb hangon. Féltem az öcsikémet és nem akarom, hogy baja essen.
Felveszem az újságot az asztalról és az egyik közeli kukába hajítom. Aztán leveszem a kabátomat és ráakasztom a falnál lévő fogasra. Gondolom, hogy Rafe agyát elönti a düh, hogy itt maradok, de nem érdekel.
-Épp van egy kis időm. Szívesen elvernélek egy menetben. - nézek a biliárd asztalra, de közben félreállok kicsit, hogy a jelenlegi játszmát befejezhessék. Ahogy látom úgy sincs sok belőle hátra.
Vissza az elejére Go down
Rafe Coleman

Rafe Coleman
Hsz szám : 35


Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony   Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony EmptySzomb. Jan. 17, 2015 12:27 pm

Seven days to the wolves

Megszokhatta már, hogy nem tisztelem, semmi okom nincs rá. Az én szememben még semmi olyasmit nem tett, amivel ezt kiérdemelte volna és nekem csak nyűg hogy idősebb és ennyire apáskodni akar felettem. Sokkal jobb lenne ha nem is érdekelné mi van velem, legalább nyugodtan utálhatnám, és nem lenne mellette... más érzelem is. Idegesít.
- Észrevehetted volna a jelzést, mit jelent ha valaki kinyomja - vonok vállat mosolyogva hiszen a mai napomhoz legkevésbé Gabriel hiányzik. Sokkal jobban örülnék valami formás kis szőkének, igen az sokkal jobb lenne, mint ez a társaság. Vagyis azzal sem lenne semmi bajom ha Gabriel egy az egyben hiányozna belőle, mert amúgy rohadtul nem akarom látni a képét. Ch, még csak nem is hasonlítunk egymásra. Ahogy kinyögi hogy mit akar, a mosolyom megfakul ugyan de nem tűnik el, hiszen igaz tényleg csaptunk egy istentelen nagy banzájt. Napokig nyögtem az utóhatásait azt hiszem.
- Igen, oltári bulit csaptunk Ulf szülinapja miatt és Finnéknél épp nem volt senki otthon... - mondjuk nálam is lehetne tartani az ilyesmit, elég tágas ahhoz a lakásom, csak valamiért nem úgy alakult hogy hozzám gyűlünk össze.
- És? Attól hogy nem voltál a városba és mi buliztunk máris gyilkosok vagyunk? - vágok vissza majdnem acsarogva de aztán lehűtöm magam. Nem segítek magamon ha nekiesek Gabrielnek. Amúgy is, akkor csak istentelenül berúgtunk és kurváztunk de nem öltünk meg senkit. Én legalábbis biztos nem. És ha volt eszük a többieknek akkor ők sem.
- Ez a nő a külvárosban halt meg, Finn meg a belvárosban lakik és szerintem a szomszédai készséggel elmesélik milyen hangosak voltunk - vonok vállat, nem az én saram ez a gyilkosság. Pedig va pár ami a lelkemen szárad de ez most éppen nem. És ennek nem örülök, csak én rend bonthatok, másnak nincs joga hozzá.Ezért egy farkas meg lesz tépve. Csúnyán. Csak jusson a fülembe ki volt az.
- Gabe, ha én lettem volna szerinted nem tolnám az orrod alá mint eddig mindannyiszor tettem? Ennyire nem ismersz? - kérdezem tőle élesen, hiszen remek vezér ha még az öccsén sem tud kiigazodni nem igaz? De hát sosem a jó emberismeretéről volt híres. Balszerencséjére ehhez nekem jobb orrom van és többnyire helytállóak a megérzéseim. Végre valahára elveszi az újságot a játéktérről, így semmi nem akadályoz meg abban hogy végre belökjem az utolsó csíkost így nekem már csak a fekete golyó marad. Szívás.
- Fel vagyok dobva... - morranok ahogy átengedem a terepet Finnek hogy hadd tejesítse a saját körét és felmorranok ahogy egyszerre kettőt is eltesz ezzel megint egyenlít. És a fekete golyó van csak hátra. Amit legszívesebben olyan erővel löknék meg hogy Gabriel homlokába fúródva álljon meg.

Vissza az elejére Go down
Gabriel Coleman

Gabriel Coleman
Hsz szám : 72


Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony   Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony EmptySzer. Feb. 18, 2015 4:43 am

-Öcskös! Te a hisztid miatt nyomod rám a telefont állandóan, de gondolhattad, hogy nem bájcsevegni akarok, ha egész nap hívogatlak. - morgok rá vissza, aztán végighallgatom, hogy mi a véleménye a gyilkosságról, ami eddig eléggé úgy tűnt, hogy az ő sara, de most már kezd meggyőzni, hogy nem ő tette.
-Nem feltétlenül, de te is tudod, hogy jogosan nem bízik bennetek a fél falka. - mert így van. Mindenki tudja, hogy az öcsém és a bandája a legkárosabbak a falkára nézve. Rendben, hogy a legnagyobb vészhelyzetben együtt tudnak működni, többnyire, de a napok 90%-ban a bajt keresik. Nem meglepő, hogy az őrzőm szerint is Rafe vagy az egyik haverja ölte meg azt a nőt. És szomorú, hogy az én fejemben is reálisnak tűnik a gondolat.
-Ez igaz, de elég kiszámíthatatlan vagy, ha rád jön a hiszti. - hiszek neki, így a feszültség kicsit lejjebb ad, már nem szikrázik a levegő, heccelhetem egy kicsit.
-Tudom. - válaszolok utolsó szavaira miközben félreállok, hogy Finn nyugodtan egyenlíthessen. Már csak a fekete golyó van az asztalon, amit Rafe biztosan letesz elsőre, elég tehetsége van hozzá. Ha pedig végeztek, átveszem Finn helyét egy játékra, persze csak ha nem bánja.
Vissza az elejére Go down
Rafe Coleman

Rafe Coleman
Hsz szám : 35


Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony   Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony EmptySzomb. Márc. 07, 2015 1:37 pm

Seven days to the wolves

A kijelentésére csak vállat vonok, ez még akár igaz is lehet.
- Nem tehetek róla hogy utálom hallani a hangodat a telefonba. És hívtál már azért mert bájcsevegni akartál fél éjszakán keresztül, de azt el sem merem képzelni mennyit ihattál előtte - morgolódok ahogy ő is morog, de a gyilkosságot most nem tudja rám kenni, mert kivételesen - tényleg csak kivételesen - nem én voltam, és nem is valamelyik társam, mert általában olykor együtt művelünk ilyesmit, de ez... ezt egyikünk sem volt. A megjegyzése nem zaklatja fel érzékeny kis lelkemet, hiszen nem érdekel a falka véleménye, nem tudnak változtatni azon, hogy az alfa öcsikéje vagyok, és hogy amúgy gyűlölöm ezt a szituációt.
- Persze tudom. A közvélemény továbbra sem érdekel, és annak ellenére hogy miket szoktunk művelni, nem ártanánk a falkának - mert az eddigi gyilkosságaink is olyanok voltak, amik bár felháborítóak, hosszabb távon mégis kifizetődőek. Mert mi már csak ilyen praktikus alakok vagyunk. Látom hogy rajta hogy az ő fejében is az van hogy ez az én saram, és ettől nem kezdem el jobban kedvelni. Hát ennyire nem ismer.... Gratulálok.
- Ha rám jön. Nem vagyok mindig hisztis, ha esetleg feltűnt volna... - mert azért elég gyakran tudok komolyan venni dolgokat és elintézni ezt azt, amivel megkönnyítem Gabe életét, de úgy tűnik hogy valahogy ez sem szúrja ki a szemét. Aztán eltűnik a fekete golyó is, és mi új kört kezdünk, ezúttal a bátyám ellen állok ki. Összerendezem a golyókat, és oda illesztem a helyére a fehéret is, és kérdezés nélkül kezdek is.
- Az enyémek a csíkosak... - jelentem ki.

Vissza az elejére Go down
Gabriel Coleman

Gabriel Coleman
Hsz szám : 72


Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony   Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony EmptySzomb. Márc. 14, 2015 1:13 am

Félmosolyom előbújik az arcomon arra, amit Rafe mond. Hisztis, de az én öcsikém. Akármennyire is kisebbségi komplexusa van és akármennyire is rajtam próbálja meg levezetni a hisztijét, tudom, hogy legbelül ő is testvéreként szeret és nem ártana nekem. Főleg nem a falkának. A többi hülyeségét meg majd talán kinövi.
Miközben Rafe előkészíti az asztalt én meg keresek egy szimpatikus "botot", Finn odalép az öcsémhez, a vállára teszi a kezét és odasúg neki valamit. Sejtem, hogy valami olyasmit, hogy majd később még ütköznek, mert intett nekem és a kijárat felé indult.
Biccentettem a tagnak, közben az öcskös már kezdett is.
-Rendben. - válaszolom, aztán pedig jól felmérem az asztalon szabálytalanul álló golyókat. Felmérem először a telik helyzetét, majd az útban lévő csíkosakét. Találok egy lehetőséget arra, hogy máris lukra gurítsak. Letámasztom a dákót a kezemre, majd ráhajolok kicsit az asztalra, hogy könnyebben célozhassak. Már épp megkoccantanám a golyót, amikor a látószögemben két furcsa figura jelenik meg.
Épp most léptek be az ajtón. Mogorva alakoknak tűntek és egymásnak sutyorogtak valamit. Felemelkedtem, hogy rendesen megnézhessem őket, aztán úgy döntöttem, hogy csak paranoiás vagyok és jobban tenném, ha a játékra koncentrálnék.
Ám abban a pillanatban, ahogy ez átfutott az agyamon megláttam ugyanazt az újságot az egyik kezében, amit nem oly rég Rafe orra alá dörgöltem. Ráadásul ez még nem minden. A pasas haverja épp azt a különös cikket mutogatta a másiknak.
Jól van, nem Rafe tette. Az viszont biztos, hogy emberfarkas volt és ezt a vadászok is tudják. Mert az a két mocsok ott nem simán iszákos barmok, hanem vadászok.
Ledobtam az asztalra a dákót, ami félresöpörte az útjában lévő golyókat. Az öcsém mellé léptem, megragadtam a vállát és fejemmel a két gyanús alak felé mutattam, majd nem is várva tovább, az ajtó felé indultam.
A pult mellett elhaladva fizettem, aztán lépkedtem tovább a kijárat irányába.
Vissza az elejére Go down
Rafe Coleman

Rafe Coleman
Hsz szám : 35


Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony   Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony EmptySzer. Márc. 18, 2015 11:40 am

Seven days to the wolves


Kikényszerítem magamból azt a bájos mosolyt amit a bátyámnak tartok fent és ebből is tudhatja hogy velem minden oké. Ugyanúgy utálom jelenleg ahogyan általában szoktam és nem érzek semmi különbséget. A hülyeségem meg nem hiszem hogy kinövöm. Mármint gyakran vágja hozzám hogy ne hülyéskedjek már, de nem érti meg hogy ez nekem nem egy hóbort hanem nagyon is a valóság és nem terveztem feladni semmi kedvéért sem. Az övéért sem. Nem igazán lelkesedek az ötletért hogy itt marad Finn helyett, az én drága barátom helyett de ez van néha én is lehetek jófej hogy leállok vele játszani valami kis öröme hadd legyen már neki is az életben. Mint egy szerető öcsike, mi? Figyelem ahogy Gabriel bepozícionálja magát lökéshez, hogy valamit alkosson a már meglévő golyókkal és nem hiszem hogy nem menne neki túlságosan a dolog. És mégsem lök. Már épp morogva megkérdezném miért nem, mikor megüti a fülem a zaj.
Odapillantok a pult felé ahol két nem épp kedves és balhémentesnek tűnő figura áll, és nem vonom kétségbe azt, amire gondolom hogy Gabe gondol. Ezek vadászok. A rosszabbik fajtából.
- Menjünk - morranom én is ahogy Gabe megböki a vállam, és kivételesen balhé nélkül vonulunk ki, amennyire lehet feltűnés mentesen, és a hely előtt állok neki dühöngeni.
- Rohadjanak, meg. Tuti hogy vadászok voltak, ilyen fizimiskával? Sütött róluk a fegyverolaj szag... - ezt el ne felejtsem megemlíteni a barátaimnak is. Két tag, magasak izmosak, kissé talán problémásak. Elhallgattatjuk őket. Kezem zsebre teszem, és a telefonom tapintom. Hm...

Vissza az elejére Go down
Gabriel Coleman

Gabriel Coleman
Hsz szám : 72


Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony   Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony EmptySzomb. Május 30, 2015 10:09 pm

Igazán sajnálom, hogy nem tudom lejátszani az öcsémmel elkezdett biliárd meccset, de ilyen ez a farkasélet. Ezek a vadászok olyan alakoknak tűntek, akik nem félnek a tömeg előtt lefejezni két farkast. Sőt, még örülnének is a hírnévnek, azt hiszem. Mi pedig kerüljük az ilyen feltűnést. Sokat tűnődök azon, hogy miért kell bujkálnunk az emberek elől, de a végén mindig arra jutok, hogy ez így van jól. Az emberek kegyetlen lények és csak nagyon kis hányaduk lenne képes elfogadni minket olyannak, amilyenek vagyunk.
Igyekszünk nyugodtságot sugározva elhagyni a helyet, elkerülve a két farkas-hentest, de azért én próbálok úgy kimenni azon az ajtón, hogy még előtte egy cseppnyit bele tudjak hallgatni a szóváltásukba.
Ahogy becsukódik mögöttünk a klub bejáratának ajtaja, Rafe máris káromkodásba kezd. Sebaj, már megszoktam tőle.
-Figyelted őket? Az egyikük biztosan romániai. A kezén és a karján mély sebek hegei virítottak. A másik akcentussal beszélt, de régóta itt lehet, mert nagyon közeli barátoknak tűntek. Talán, mintha sántított is volna egy kicsit.
Rafe-ra pillantottam és már láttam a szemében a pusztító tüzet lobogni. Egyből tudtam mi jár a fejében.
-Élve kellenek. -ezt egyértelműen az öcsémnek célzom, hogy tudja, az övé lehet ez a két mészáros, de nem ölheti meg őket. -A következő teliholdkor együtt futhatnak majd. -ezekkel a szavakkal pillantok vissza a klubra, az agyamat aztán elöntik a gondolatok. Leszegett fejjel haladok tovább, csak egy kis idő után nézek fel a földről.
-Az egész csapatoddal menjetek, ezek tapasztalt gyilkosok. - tudtam, hogy Rafe-t sem kell féltenem, de azzal is tisztában voltam, hogy szereti apró-cseprő dolgok miatt elveszteni a fejét és meggondolatlanságot cselekedni. Pláne, ha még valami nagyobb dolog miatt veszíti el a fejét!
Vissza az elejére Go down
Rafe Coleman

Rafe Coleman
Hsz szám : 35


Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony   Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony EmptyKedd Jún. 02, 2015 8:58 am

Seven days to the wolves


Máskor nem bánnám ha betoppana valaki aki elüldözni innen Gabrielt, de most hogy elkezdtünk játszani, nem örülök neki, biliárban olyan laposra vertem volna mint a papírusz. Ebben a játékban nem tudott még megverni egyszer sem akárhányszor is próbálkozott ezzel nem hagytam magam. Most se akartam, de az a két tag, nem szórakoznak, ezt éreztem már a megjelenésükből is, így mint akik éppen végeztek, elindulunk kifelé, szerencsére nem tűnik fel nekik mert nem jönnek utánunk, hanem isznak tovább, belemerülve valami sztoriba. Kint őrjöngök egy kicsit ezen, hogy micsoda dolog ez már.
- Ahha hallottam az akcentust én is, de nem tudnám megmondani milyen, talán német... De csak egy tipp, mindenesetre majd holtukban is jó barátok lesznek - mormogom sötéten ahogy fel-alá mászkálok, és már magamban tárcsázom is a többieket szinte, mikor meglepődök a kijelentésén.
- Hm? Élve? - kérdezek vissza de el mosolyodom, ahogy rájövök, most adott engedélyt hogy legálisan vadásszunk. Mindenesetre elindulok a bátyám mellett, és elégedett vagyok, oh nagyon is az vagyok. Végül ő is rájött hogy mi csak a falkát védjük amennyire csak tudjuk.
- Hm, jól van majd megoldjuk. Mind megyünk, ez nem is kérdéses - mosolyodom el hiszen kis család vagyunk mi, nem hagyjuk ki egymást a mókázásból. Bár gondterhesnek tűnik.
- Mi van még? Látom hogy valami húzza a fejed lefelé.... - kérdezem egy kis idő után.

Vissza az elejére Go down
Gabriel Coleman

Gabriel Coleman
Hsz szám : 72


Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony   Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony EmptyCsüt. Jún. 04, 2015 8:27 pm

-Talán, de nem tudom biztosan. - gondolkodom hangosan, hogy honnan is származhat az akcentusos figura, de végtére is tök mindegy, mert a célja ugyanaz.
-Viszont ez azt is jelenti, hogy egyre több vadász csődül Bukarestbe. Jobban meg kell húznunk magunkat. - jelentem ki komolyan. Ezek az arcok biztos nem Ezra társai, ezek túlságosan maflák azok. Muszáj lesz lekapcsolni őket, mielőtt még több vadászt invitálnak meg Bukarestbe. Ezért is adok engedélyt az öcskösnek, hogy rájuk álljon. Egyébként is megtenné, de így legalább az engedélyemmel csinálja.
Élve kérem őket, hogy a következő vadászat alkalmával majd együtt futhassanak. Legalább ez is lassítja majd őket, hogy bevárják egymást. Vadászokat nem engedhetünk eljutni a folyóig, mert kétszer olyan vérmessé válhatnak, ha túlélik a hajszát.
-Élve. - rövid a válasz, de egyértelmű. Raf örül, remélem egy időre "kibulizzák" magukat.
Megkérem, hogy többen menjenek, ne csak ketten Gregoryval, mert biztosan felkészült fickók ezek és nem szeretnék bajt. Egy farkasnak a társaiban van az ereje és jobb ezt kihasználni, ha van rá lehetőség.
Raf erős, de azért én féltem. Könnyen elszáll az agya és emiatt hibázhat. Ezen egy kicsit elgondolkodom, s úgy látszik túl feltűnően, mert ő rákérdez, hogy akarok-e még mondani valamit.
-Ne hagyd, hogy az érzelmeid irányítsanak, csak az ösztöneidre hallgass. - a farkasösztön mindig a helyes cselekedetre terel, de a harag vagy egy vérző szív csak a bosszúra hajt. Azt hiszem nem fogok nyugodtan aludni, amíg meg nem fogják azt a két vadászt. Ugyan eddig is vadászgatott Rafe a csapatával, de akkor nem én engedélyeztem. Ez egy kicsit változtat a dolgokon...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony   Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony Empty

Vissza az elejére Go down
 

Gabriel & Rafe - Jó testvéri (v)iszony

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Rafe Coleman - soon
» Rafe & Lenia
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
» Helló doki - Rebecca és Rafe
» Gabriel & Bianca

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• BUKAREST :: Belváros :: Club A-