KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Raf - Greg Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Raf - Greg Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Raf - Greg Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Raf - Greg Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Raf - Greg Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Raf - Greg Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Raf - Greg

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Greg Nolan

Greg Nolan
Hsz szám : 40
Kor : 30


Raf - Greg Empty
TémanyitásTárgy: Raf - Greg   Raf - Greg EmptyHétf. Május 18, 2015 6:29 am


Rafe & Greg


Előzmény

A sakk tábla bábuit szép lassan helyezgetem az elmémben a kijelölt helyükre. A játszma hamarosan elkezdődik. Halál arra, aki megsérti a falka egy tagját.
Végső mentsvár. Egy életút vége.
Büntetés.
Igazságtalan, és szívtelen.
Makacs vagyok és önfejű, és valóban kitartok az utolsó pillanatig, de nem azért, mert ostoba és szentimentális módon ragaszkodom az életemhez, hanem, mert rólam senki ne gondolja és ne merje azt hinni, hogy valaha is volt olyan, amikor feladtam volna.
Nikolai meg az egészséges táplálkozás...nah igen. Belőle sose lesz farkas. De kaja se. Mert nem hagyom hogy bántódása essen. Elég ha olykor én bántom. Átvedlem a gúnyám, mondjuk tök mindegy melyik szakadt farmert veszem fel, jobbára úgy is tovább fog szakadni. Majd érkezem...és már otthon sem vagyok.

A hátamra mért finomnak épp nem nevezhető ütést bárhonnan felismerem. Ulf. Egy vigyor-vicsor, ökölpacsi, aztán goo.
Finom, mégis könnyed léptekkel haladok az irányukba. Finnel is összepacsizok, Raf felé pedig egy bólintást intézek tiszteletem jeléül.
Az évek mindenkit megtanítanak arra, hogy az érzéstelenség az egyik legjobb, s legtisztább eszköz mások ellen. Persze nem, mintha érző ember volnék, farkas vagyok, ez mellékes, de én is megéltem már egy-két dolgot, ami jobb, ha a semmibe vesztődik el. Elmémben gondolkozok már minden vacak apró kis részleten, hátha beugrik bármi. akármi.
- Ha szag alapján megtaláljuk, vagy a munkái után...akkor kezdhetjük. - pillantok a srácokra fel, majd Rafra, végül le az újságra, azt meg szúrós tekintettel égetném fel.
- Négyen négy felé, vagy...? - egyedül nincs elmenés sehova, ezt én is kitűnően megtanultam. Egy farkas semmire sem mehet egyedül. Meg...Rafael a feljebb valónk, az ő szava akár a bátyáé, bár a mi négyesünkben ez sokkal többet jelent.
Vissza az elejére Go down
Rafe Coleman

Rafe Coleman
Hsz szám : 35


Raf - Greg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raf - Greg   Raf - Greg EmptyKedd Jún. 02, 2015 5:20 am

Seven days to the wolves


A délelőtti kis összeröffenés Greggel még kapóra is jött, hiszen akadt valami a városban, ami megölt egy nőt, és nem én vagyok. Vagyis nem mi, mert ha mi tettük volna, azt tudnám, és nem szoktuk az ilyesmit egymásnak felróni, felrója nekünk Gabriel, kéretlenül is, pedig mi csak védjük a falkát minden betolakodótól, és kellemetlen alaktól. Elintéztem az üzleti dolgokat amik rám lettek bízva és végül hazaértem. Fekete szerelést választok, egy kopott farmert és egy kidobásra szánt cipőt, hiszen felesleges újat, úgyis el fog kopni. Végül útnak indulok.

A megbeszélt helyen már látom Greget és Ulfot, és nem kell sokat várnunk Finnre sem, aki a másik irányból fut be laza kocogásban és lepacsizok mindenkivel.
- Ugye, mind tudjuk miért vagyunk itt. Valaki a mi nyakunkba akar varrni egy gyilkosságot amit nem hagyhatunk szó nélkül - szólalok meg és röviden felvázolom Ulfnak és Finnek is amit mi már Greggel megbeszéltünk délelőtt és a kérdésre felelve ledobom a cipőm, meg a felsőm.
- Ketten megyünk két felé. Két óra múlva találkozunk a régi templom romjainál - ha addig nem találunk semmit, akkor utána folytatjuk. Két óra alatt felforgatjuk a várost.
- Mi megyünk nyugatnak, ti menjetek keletnek. Ha valami van, jelezzetek - adom ki az ukázt és már nyújtózom is hogy átalakuljak. Még szerencse hogy farkasként is tudunk egymással beszélgetni. Kinyújtóztatom mind a négy mancsom, és már neki is iramodok.

Vissza az elejére Go down
Greg Nolan

Greg Nolan
Hsz szám : 40
Kor : 30


Raf - Greg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raf - Greg   Raf - Greg EmptyPént. Jún. 05, 2015 8:55 am

A szokásos pozíció lett kiosztva, Ulf és Finn egy csapat, én pedig a drága Bétával, Raffal.
Az átváltozás, ez az egész folyamat nem tart tovább egy szívdobbanásnyi ideig sem. Sűrű, tömött, éj fekete bundám a felszínre tőr...a ruhám elszakad ez mit sem számít, majd így megyek haza, bundásan, Nik már megszokta. Max nem tetszik neki, akkor finoman neki megyek....leülök, felszegett pofával, büszke tartással. Mint ahogyan általában szoktam. Majd várok, míg a cimborám végez a nyújtózásaival. Egy farkas legyen büszke és legyen tartása akkor is, ha egy rangosabb farkassal időzik.
~ Akkor...vigyáz nyugat, mert megyünk. ~ morranok, ha emberi formámban lennék, most biztosan egy rövid és halvány, de öröm nélküli mosoly húzódna ajkaimra. Világ életemben olyan voltam, aki helyett a cselekedetei beszéltek. Az agyalgatást meghagyom másra, abban nem vagyok jó és ami azt illeti nem is szeretem a saját gondolataimat űzni. A tettek embere és farkasa vagyok, mindig is az voltam. Ahogy a hátsóm elhagyja a földet, már rontok is előre, alig csapva minimális zajt magam körül, ahogy mancsaim puhán érintik a hideg földet.
~ Előfordulhat, hogy egy másik falkához tartozik? ~ érdeklődöm Raftól, ahogy átugratom őt, hogy másik oldalán rohanhassak tovább, finoman súroltam hátát, majd megnyaltam pofámat és vicsorogni kezdtem már csak a gondolatra is, hogy harc lesz, vér és "kitudjahányadikvilágháború". Tekintetem a terepet pásztázza, füleim is lokátorként működnek, olykor pedig orrom is működésbe lép. Kerülve a fákat, átugorva kisebb bokrokat, kiemelkedő gyökérzetet, útban lévő egyéb dolgokat. Hiába a kor külömbség, mi összeszokott csapat vagyunk, ehhez nem fér kétség. Hiába a durva módszereink, a célunk ugyanaz. Védeni azt, ami a miénk! A falka. A család.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Raf - Greg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raf - Greg   Raf - Greg Empty

Vissza az elejére Go down
 

Raf - Greg

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
» Sigeric + Greg = Thanks for the memories
» Sigeric + Greg = Autóverseny kezdete valamerre...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• BUKAREST :: Városon kívül-