KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Derien Peterson Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Derien Peterson Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Derien Peterson Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Derien Peterson Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Derien Peterson Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Derien Peterson Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Derien Peterson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Derien Peterson

Derien Peterson
Hsz szám : 3
Kor : 31


Derien Peterson Empty
TémanyitásTárgy: Derien Peterson   Derien Peterson EmptyHétf. Ápr. 06, 2015 12:03 pm


Név

Derien Peterson
Születési hely, idő

Bristol, 1992.06.09.
Kor

23 év
Foglalkozás

Kutató
Csoport

Ember
Rang

-
Avatar

Ben Barnes
külső, belső jellemzés

Naív és hiszékeny azt hiszem a legmegfelelőbb kifejezés rám, amit hevesen tagadok és úgy jellemzem magam: nyitott szemléletű. Valójában semmit sem tudok a világról, tejescsuporba születtem, a szüleim még most is támogatnak.
Tipikus jódiák megjelenés párosul mind ehhez. Nem véletlenül, az egyetem, ahol kutatok, a doktorimhoz szükséges terep- és kutatómunkám miatt jöttem ide, megköveteli az egyenruhát. Rajtam pedig tényleg diák módra áll. Barna haj és barna szemek, annyira nem lógok ki innen. Kivéve a brit amerikai akcentusomat, amit apám nevelt belém, mondván, úrigyerek csakis brit angolt beszélhet.
Előtörténet
A fotelban ücsörögve lapozgatom a fényképalbumot. Maradinak vagyok mondható, de a fényképeket jobban szeretem. A tizennyolcadik születésnapomra kaptam, azóta pedig én bővítem az emlékeket.
A szüleim igazi angolvérűek, ám édesanyám kezelése miatt végül az államokba költöztek. Én már ott születtem, s ott is nevelkedtem, apám eszméje a nevelésről azonban angol maradt. Meg akartam felelni, mert úgy tartottam, ha megfelelek, akkor fog szeretni. Ezt fokozta azt is, hogy mindössze tizenkét éves voltam, amikor Muriel, a húgom, akivel sokat másztam fára és játszottunk, mert a csacsogása és éktelen engedetlensége engem is felvidított, autóbalesetben meghalt: zebrán ütötték el, zöld lámpánál. Két osztálytársa is örökre elment aznap. Osztálykiránduláson voltak.
Egészen jól ment az érettségiig a megfelelés, aztán a bentlakásos egyetemig is. Felejteni akartam és kifejezetten jót tett, hogy nem otthon, nem a családi ház közelébe irattak be a szüleim.
Az egyetemen bekerültem az evezőcsapatba, vívóversenyeket nyertem, egyszóval maga voltam a mintagyerek. A húgom helyett is, aki talán már családot is alapított volna. Az esküvő sosem érdekelte, anya akart lenni, sok-sok gyerekkel.
Az egyetemnél kinyílt a világ, a versenyekre való utazás felnyitotta a szemem. én pedig szépen mindent kidobtam az ablakon, amit addig tanultam az otthon fészkében. Nem lázadtam, csupán értéktelennek tartottam. Hogy aztán apránként ismét elővegyem és új köntösbe csomagolva, újfent tudjam használni: elvek, nézetek, és viselkedés terén. De magáról az életről keveset tudok, a otthonról kapott támogatás követketében nem tudom érzékelni a szűkösséget, a nélkülözést. Nem hencegek vele, de szerintem nem mindegy gyerek rohangált az évnyertes autókkal. Apám prestige imádata erős, és a mai napig nem tudok ebből kiszabadulni.
A szimbólumokkal kezdtem el foglalkozni, ezen belül is a vallási, pontosabban a kultuszoké. Nem közgazdász lettem, ahogy a szüleim akarták, és mégsem volt közöttünk ebből vita.
Végül ide kaptam egy éves ösztöndíjat, és a város már a legelső nap magával ragadott, még ha egy árva kukkot sem értettem. Azóta már sok rám ragadt, van érzékem a nyelvekhez.



Vissza az elejére Go down
Gabriel Coleman

Gabriel Coleman
Hsz szám : 72


Derien Peterson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derien Peterson   Derien Peterson EmptyKedd Ápr. 07, 2015 5:59 am


Derien Peterson Q8cj2mjhnknne3yi5f6
Üdvözöllek Bukarestben, Derien!
Azontúl, hogy nagyon tetszik a neved, még az előtörténeted is megfogott. Ügyes, nincsenek benne túlzások és hibátlan. Semmi kétség, el kell, hogy fogadjalak. Smile
Foglalj avit, aztán irány a farkas város! Smile
Üdv,
Gabriel
Vissza az elejére Go down
 

Derien Peterson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• EZ VAGYOK ÉN :: Elfogadott elötörténetek-