KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Oana & Divina - Egy csésze kávé Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Oana & Divina - Egy csésze kávé Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Oana & Divina - Egy csésze kávé Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Oana & Divina - Egy csésze kávé Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Oana & Divina - Egy csésze kávé Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Oana & Divina - Egy csésze kávé Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Oana & Divina - Egy csésze kávé

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Divina Reisen

Divina Reisen
Hsz szám : 20
Kor : 31


Oana & Divina - Egy csésze kávé Empty
TémanyitásTárgy: Oana & Divina - Egy csésze kávé   Oana & Divina - Egy csésze kávé EmptyHétf. Márc. 16, 2015 10:54 am


Szombat délelőtt van a legjobb időpont egy hosszú pihentető alvásra, de nekem persze ez sosem jön össze. Most is csak magamra kaptam egy számomra túlcicomázottnak, másnak viszont csinosnak vélt ruhát és egy kényelmesebbnek tűnő mégis szörnyű lábbeliben végigtopogtam azt a pár sarkot, ami összeköti az albérletemet ezzel a kellemes kis kávézóval. Meg kell hagyni mindig is szerettem a kávét és meglehet csak ez az egyetlen oka annak, hogy ilyen „hamar” kikeltem az ágyból. Egy forró latte mindenre gyógyír. Aztán feltámad a szél és hát mért ne egy lenge ruhában érne utol, végszóra fellibbenti a piros ruhát és én nem győzöm egyengetni még az után sem, hogy beléptem. ~ Minek jöttem én ebbe ruhába? ~ Mérgesen fújtatok majd minden harag eloszlik belőlem, ahogy észreveszem senki figyelmét sem keltettem fel a kis akciómmal. Kényelmesen letelepedek az egyik kis kétszemélyes asztalhoz, a táskámat pedig lazán a székem háttámlájára akasztom. Miközben az itallapért nyúlok és végigpásztázom a sorokat fél szemem az ajtón tartom, hogy észrevegyem, ha megérkezik Oana is. Pár másodperc után visszateszem az itallapot a helyére mondván minek is néztem meg úgyis mindig Latte-t iszom és a pincérnő is pont azt a pillanatot választja ki, hogy odajöjjön hozzám. – Egy Latte Macchiato lesz. – Mondom kedves hangon egy mosoly kíséretében, de úgy látszik, a lányt figyelmen kívül hagyja, miközben úgy rágja a rózsaszín rágógumiját, mintha csak kérődzne. Aztán persze felfirkantja a rendelésem és szó nélkül tovább áll én pedig ott maradok egyedül unalmamban végigpásztázva a vendégeket.


Vissza az elejére Go down
Oana Ackland

Oana Ackland
Hsz szám : 9


Oana & Divina - Egy csésze kávé Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oana & Divina - Egy csésze kávé   Oana & Divina - Egy csésze kávé EmptySzomb. Márc. 28, 2015 10:46 pm

Divinával megbeszéltem egy találkozót szombatra. Először úgy gondoltam, hogy a falka területén kellene, otthon, de végül még is a város mellett döntöttem. Hogy miért? Azt hiszem a válasz egyszerű. Divina csak nem rég tért vissza az erdei életből, és nem hiszem, hogy jól viselné a sok kíváncsi szemet, ami körbe venné otthon.
Ráadásul az omegákhoz nem mindenki viszonyul jó. Arról nem is beszélve, hogy rá most tényleg mindenki kíváncsi, hiszen még is csak farkasként élt eddig, és nem emberként.
Kicsit késtem, mert reggel be kellett segítenem a falkából valakinek, és hiába haladtunk a dologgal, így is kicsúsztam az időből. Főleg, hogy még át is kellett öltöznöm. Valahogy nem akartam pólóba, és melegítő naciba menni a városba. Így inkább kerestem valami kényelmes, de még is városias ruhát, majd feltűztem a hajamat, és már száguldottam is a város felé, a kávézóba, ahová megbeszéltük a találkozót.
Az időjárás ma igazán elmehetne a fenébe, hogy ennyire szeles, de tényleg. Úgy,hogy örültem, amikor végre épületen belülre kerültem. Még jó ,hogy összefogtam a hajamat, mert most úgy állna mint egy szénakazal amúgy.
- Szia, ne haragudj, hogy késtem - köszöntem neki, ahogy végre az asztalhoz értem, majd le is ültem, és gyorsan rendeltem egy forró csokit, mert úgy érzem, hogy igen csak megérdemlem, ha a hetemet nézem utólag.
- Hogy vagy? – bár ez igen hülye kérdés, de valahol el kell kezdeni nem?
Vissza az elejére Go down
 

Oana & Divina - Egy csésze kávé

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Oana és Cesar
» Oana Ackland
» Divina Reisen
» Divina & Cristof
» Deressie & Divina - Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• BUKAREST :: Belváros :: Café & Latte-