KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Pamela Dylan Francesco Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Pamela Dylan Francesco Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Pamela Dylan Francesco Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Pamela Dylan Francesco Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Pamela Dylan Francesco Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Pamela Dylan Francesco Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Pamela Dylan Francesco

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Pamela Francisco

Pamela Francisco
Hsz szám : 3
Kor : 35


Pamela Dylan Francesco Empty
TémanyitásTárgy: Pamela Dylan Francesco   Pamela Dylan Francesco EmptySzomb. Márc. 14, 2015 4:25 am



Pamela Dylan Francesco







Adatok


♦Születési hely, idő♦
Roma, Olaszország, 1989.05.11.

♦Kor♦
26

♦Foglalkozás♦
Bár tulajdonos

♦Csoport♦
Vadász

♦Rang♦
ide

♦Play by♦
Kendall Jenner

Külső és belső

Pamela, egészen magas, mindig kitűnt a többiek közül, nem mondhatni tipikus lánynak. Persze ez csak a látszat. Imádja a divatot és a sportokat, ezért logikus, hogy alakja karcsú, és formásan izmos. Szeret futni és kiskora óta lőni tanul. Hosszú barna, már majdnem fekete haja van, ehhez természetesen tökéletesen illő fekete szempár, ami szinte igézi a férfiakat. Babaarcnak is szokták becézni, hiszen olyan az arca, mint egy tinédzsernek.
Azt tudni kell, hogy nagyon erős személyiség és imád a tűzzel játszani, elég fafejű és könyörtelen. Amit a fejébe vesz, azt végig viszi, minden áron. Mint mindenkinek, neki is van egy kedvesebb oldala. De nehezen lehet rá lelni. Barátai nincsen, ezek miatt, a viselkedése kilöki az embereket, aki próbál a közelébe jutni. Mindennek van oka, pont, mint ennek.


Előtörténet


Életem története. Hát van mit mesélnem magamról az biztos. Sosem voltam az a tipikus jó gyerek, mondjuk így ütközött ki, hogy mindig hozzám vágták a szülök, hogy mennyire nem akartak engem. De teszem fel, hogy ha nem akartak, akkor miért nem tettek ellene? De sose kapok rá választ.  Pár éve elszöktem a családomtól, így a magam lábára álltam. Szerencsére hamar ment, elég volt itt egy bájos mosoly, ott kicsit több. De mindig elértem, amit akartam. Mert miért ne akarnék egyedül lenni? Nekem nincs családom, csak valahol egy testvérem, vagy is féltestvérem. Egy fiú. Csak ennyit tudok róla, nem mintha keresném, mert én aztán nem. Rohadtul elegem van a családomból.
Pár éve mikor éppen zárni akartam egy részeg alak belém kötött. Legszívesebben felpofoztam volna, mert így beszélt volna. egy, undorodom a részeg fickóktól, kettő, ha ő lenne az utolsó férfi a földön se feküdtem volna le. Bármennyire gesztikulált volna. Pedig abban jó volt.
De szerencsémre. (Én kis naiv azt hittem, hogy szerencsém lesz.) Belépett egy egészen magas férfi és oda ment a fickóhoz valamit beszélgettek, én pedig nem tudtam, nem értettem. Csak a részeg alak feltette a kezét és kihátrált, bár előtte azért kifizette a fogyasztását. Mert, nem hagyott volna nyugodni. Simán utána mentem volna. Gyerekkorom óta jól bánok a késekkel és a lőfegyverrel, közelharcban is jártas vagyok.
A megtört fiatalember leült a pulthoz és nem kért semmit. Már éppen megszólaltam volna Negédes hangon, hogy takarodjon kifelé, mikor közölte, hogy ismer. Tudja, hogy mi vagyok. Először nem tudtam mire gondol, és sajnálatos módon a magam kárán jöttem rá, mer mire lendültem volna a késért, ami nem is olyan messze volt tőlem, már rám vetődött. Üvöltött, hogy mekkora ribanc vagyok és, hogy meg fogok halni. Én pedig akkor is kapálóztam, hogy elérjem a kést. Mert bármennyire is ügyes vagyok, azért egy száz kilós férfit én sem bírok el. Amint kinyújtottam a kezem, a felsőm repedni kezdett és az eddig érzet nehéz férfi átváltott valami rosszabbra. Ott állt rajtam egy farkas. Egy élő, lélegző, vicsorgó farkas. A felsőm átázott a nyáltól, ami a pofájából csorgott, és az utolsó pillanatban értem el a kést, de nem időben. Mert amikor a korcsba vágtam a pengét ő abban a pillanatban belém karmolt, a pólóm cafatokban lógott és egy mély heget hagyott maga után, ahogy nyüszítve kirohant. Nem értem, hogy a fenébe került pont hozzám, de ezt még meg fogja keserülni.
Azóta is a testemen viselem a hegeket és még mindig nagy vágyat érzek az után, hogy megöljem az őszeset, hogy végre rátaláljak arra, aki ezt tette velem.

Vissza az elejére Go down
Ezra Scarlet

Ezra Scarlet
Hsz szám : 84
Kor : 40


Pamela Dylan Francesco Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pamela Dylan Francesco   Pamela Dylan Francesco EmptyVas. Márc. 15, 2015 1:31 am

Üdv itt!

Bocsi hogy ennyit kellett várnod, Gabe bolyhoska kissé hanyag és szavafelejtő, de mégsem lettél elfelejtve Very Happy

Az ET maga jó, az ötlet is hogy hogyan dobd fel, annyit kérnék mindössze hogy a játék során figyelj oda jobban a helyesírásra és a fogalmazásra. Némely részeket jobban kibonthatnál, hogy miközben cselekszik mit érez, és ilyesmikre gondolok. Bővebben szívesen összefoglalom neked privátba ha szeretnéd.

Nem igen húzom az időt, elfogadlak, de ezekre kérlek figyelj oda majd később Smile

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 

Pamela Dylan Francesco

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• EZ VAGYOK ÉN :: Elfogadott elötörténetek-