KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Lenia és Gregory Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Lenia és Gregory Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Lenia és Gregory Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Lenia és Gregory Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Lenia és Gregory Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Lenia és Gregory Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Lenia és Gregory

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Greg Nolan

Greg Nolan
Hsz szám : 40
Kor : 30


Lenia és Gregory Empty
TémanyitásTárgy: Lenia és Gregory   Lenia és Gregory EmptySzer. Márc. 11, 2015 6:09 am

Lenia  & Greg



Semmi extrém tervem nincs azon kívül, hogy szétnézzek kicsit a városban. Ez amolyan kötelező program, vagy inkább falkadolog. Kóborok és Vadászok lehetnek erre és nem árt óvatosnak lenni.
Mármint sokszor történnek csúnya dolgok, szóval annyira nem meglepő, ha a részesei vagyunk egy egy csatának. Legalább nagyobb hírnévre teszünk szert... Láthatatlanul. És hogy én miben vagyok benne, az maradjon az én dolgom. Mert oké, hogy a a srácokkal lógok órák hosszat, de ha ők elfoglaltak....  Csúnya dologba keveredek, de istenem, eddig is keveredtem mindenféle ilyesmibe, ezután is fogok és nem fog meghatni. Ez vagyok én, nem tudok rajta változtatni. Én mindent túlélek, nem? Erős vagyok, bátor, és vakmerő.. hősies, és kitartó. Mosolyogni támad kedvem, ahogy figyelni kezdem végezetül a helyszínt, és várom a verseny taplót.. mégis mit késlekedik ennyit? Siethetne már, de komolyan, mert egy haldoklom, kettő nem érek rá, három ennem is kellene gyorsan.. áh, mindegy is, csak jöjjön. A verseny az verseny...Makacsul ragaszkodom az elveimhez, amik nem másról szólnak, mint  a túlélésről, amely jelenleg mindennél elsődlegesebb, hisz a halál nem lenne nekem való, sőt... kifejezetten tragikus lenne. A gondok nagyok, a bajok hatalmasak, míg én magam próbálok nem a teherre koncentrálni, amely körbe leng, amely meghatározó az életemben. Már egy ideje az adott helyszínen vagyok, ahogy a terepet szemlélem. Amikor egy ismerős alak rohan el előttem, úgy 7 méterrel messzebb. Az illata ismerős. Az alakja annál inkább. Törpe! De mit keres itt egyedül? Nincs Dada szag a közelben. Se a faterja, se Raf. Akkor a rosszaság jön ki ebből. Hirtelen megállok mögötte és a grabancánál fogva emelem fel úgy fejem magasságáig.
- Helló Törpe! Mit keresel erre felé? - teszem fel neki a leghülyébb kérdést. Megszökött. Merre hagyta el a kísérőjét? Mindez nem számít hiszen én is tudok rá vigyázni...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous


Lenia és Gregory Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lenia és Gregory   Lenia és Gregory EmptySzer. Márc. 11, 2015 8:47 am

Greg & Lenia
Nem volt könnyű dolgom lerázni a dadámat, de megoldottam. Tudom, hogy sem anyu, sem apu nem fog örülni annak, hogy egyedül bóklászok a városban, mikor annyi mindenki vadászik ránk, annak meg végképp nem fognak örülni, ha megtudják, hogy a suli helyett döntöttem a park mellett, de vállalom a kockázatot. Sokkal szórakoztatóbb, mint a padban ülni és akkor megszólalni, amikor megkapom rá az engedélyt. Egy kis ideig legalább egyedül lehetek és nem kell eltűrnöm, hogy valaki folyton a nyomomba van, készen arra, hogy megvédjen, ha éppen szükség van rá. Nem vagyok én olyan buta gyerek, mint amilyennek hisznek, tudok vigyázni magamra. Csak egyedül ezzel a farkasos dologgal nem tudok megbékélni, de anyu szerint, majd idővel könnyebb lesz. Olyan izgi, hogy nem vagyok olyan átlagos gyerek, mint a többiek. Ezt persze senki nem hiszi el mikor mondom, de csak azért van, mert nem mutathatom meg, hogy miért. Senkinek sem szabad megtudnia, hogy képes vagyok farkassá változni, mert azzal veszélybe sodrom magamat és a családomat is. Én pedig azt nem szeretném.
Kezeimet berakom a zsebembe, aztán lehajtott fejjel sétálok, bele-bele rúgva minden utamba eső kőbe. Nem tudom, hogy mennyi időm van, hogy valaki rám találjon, csak reménykedek abban, hogy jó sok. Az az érzésem, hogy elkerülhetetlen az a fejmosás, amit kapni fogok ezért. Legalább tudom, hogy megérte, nem? Olyan ritkán adódik meg, hogy egyedül lehessek. Néha annyira idegesítő. Majd beszélni fogok a papával, hogy ne küldjön rám kísérőket, mert idegesítenek. Biztosan hallgatni fog majd rám, és megérti, hogy nagy lány vagyok. Gondolataimba merülve haladok végig a parkon, mikor valaki a magasba emel, mintha csak valami játékbaba lennék. Megijedek, mert mi van akkor, ha egy olyan vadász, akitől a családom óvni próbál? Ha tudnám, hogy nem csalogatok ide olyan személyeket, akiknek most nem kéne itt lennie, akkor síkitanék egyet, de nem tehetem. Helyette csak szótlanul kapálózok és szemügyre veszem azt, aki előtt lebuktam. Greg bácsi az. Nyelek egyet, közben pedig megkönnyebbülve fújom ki a levegőt, hogy nem valami ellenség kapott el, nó meg nem is a papám, vagy a mamám. Lenne akkor nekem hadd el, had.
- Én csak... sétálok egyet. – felelek kérdésére és próbálok a lehető legnyugodtabb maradni. Talán nem is fog feltűnni neki, hogy éppen suli idő lenne. - Légyszi ne árulj el senkinek! – igyekszem a lehető legbűnbánóbb hangomon megszólalni, de igazából semmit sem bánom. Greg bácsi pont olyan laza, mint a papám testvére. Akár jó móka is lehet ez a kis csavargásom.

Δ megjegyzés Δ zeneszám Δ szavak

✖ K.P. ✖
Vissza az elejére Go down
Greg Nolan

Greg Nolan
Hsz szám : 40
Kor : 30


Lenia és Gregory Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lenia és Gregory   Lenia és Gregory EmptySzomb. Márc. 14, 2015 2:22 am

Sokszor hallottam, hogy mi vagyunk a sorsunk kovácsai és a jövőnket merőben meghatározzák gondolataink, illetve döntéseink sora. Olybá tűnik, hogy én valamelyik megállónál elvesztettem felette az irányítást s teljesen másfelé tértem el.
Azt is szokták mondogatni, hogy véletlenek nincsenek, s hogy mindennek megvan a maga oka. Nos, most vagy én nem látom át tisztán azokat az összefüggéseket, amik talán épp az orrom előtt vannak, vagy már maga a puszta a létem megcáfolja ezt az elméletet. Az összképbe belerondíthat sok minden.
A kislány megszeppenve pillantott rám, néma csend lengett be kettőnket. Csak sétált. A tekintetem hidegen megvillant a farkasom borostyán színeiben. De ahogy megkért, hogy ne mondjam el…éles tekintetem lágyan fúrtam az övébe és letettem, féltérdre ereszkedtem előtte. Na nem azért mert Coleman leányzó, hanem, hogy ne kelljen felnéznie rám, a végén még kitörné a nyakát.
- Mért mószerolnálak be? – húztam fel a szemöldököm, majd elvigyorodtam.
- Neked is ugyanúgy kijár a szórakozás, mint nekünk. Egy csapat vagyunk, egy család. - nyújtom az öklöm felé egy ököl pacsira. Ha öklözik velem, akkor ezel ki is jelenthetem.
- Elviszlek szórakozni. Galibát halmozunk galibára. Mit szólsz? Este meg majd hazaviszlek… - addig is távol tartom a veszélytől...vadászok, meg egy másik hányatott sorsú veszélytől...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Lenia és Gregory Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lenia és Gregory   Lenia és Gregory Empty

Vissza az elejére Go down
 

Lenia és Gregory

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Rafe & Lenia
» Lenia Zoey Coleman
» Rafael és Gregory
» Gregory Nolan
» Deliah + Gregory

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: Temető :: Játékok-